• -80,00 €
Batutai be tinklo | 270cm Batutas BERG Favorit Žalias - Be tinklo  | Berg  | Kidis.lt

270cm Batutas BERG Favorit Žalias - Be tinklo

35.09.07.06
✔ Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekę galite rasti parduotuvėje Vilniuje: Laisvės pr. 125, Tel: +370 671 24005
Prekę turime sandėlyje.
In stock: Hospitāļu iela 23, Rīga, Latvija
369,00 € 449,00 € -80,00 €
Su mokesčiais

Batutas BERG Favorit 270.

Batutai BERG – itin kokybiški, ilgaamžiai, aukštų saugumo ir kokybės standartų, todėl vadinami vienais geriausių ir populiariausių Europoje. Jei Jums rūpi aukščiausia saugumo klasė – BERG batutai – tai ko ieškote.

Esant poreikiui, galime atvykti į jūsų namus ir profesionaliai surinkti batutą – apie paslaugą teiraukitės vadybininkų.

Aprašymas

Aukščiausios rūšies batutas BERG Favorit. Favorit technologija leidžia saugiai šokinėti.

 

BERG Aptarnavimas ir garantija


BERG reiškia kokybę. Kartu su kelių metų garantiją mūsų produktams. BERG produktai garantuoja gerą laiko praleidimo būdą, kartais netgi ateities kartoms. Nuo pat pirmųjų žingsnių prieš pasiekiant rinką, gaminys yra testuojamas tarptautinių bandymo agentūrų. Kiekvienoje BERG produkto pakuotėje rasite platų aprašymą bei instrukcijas kaip naudoti produktą.

Vis dėlto, laikui bėgant, kai kurie komponentai gali susidėvėti. Šias dalis lengvai surasime ir pristatysime jums. BERG suteikia garantija, kad, praėjus penkeriems metams po pirkimo, jums bus galimybė užsisakyti batuto komponentus.

 

Garantija

Kiekvieno produkto garantinis laikotarpis yra aiškiai nurodytas ant BERG produkto pakuotės. Garantinis laikotarpis svyruoja nuo dviejų iki dešimties metų. 

Kažkas sugedo garantiniu laikotarpiu?

Kuo greičiau kreipkitės į artimiausius tarpininkus, turėkite pirkimo kvitą su savimi. Jums BERG atstovai suteiks reikiamos informacijos bei padės gauti reikiamas dalis ar komponentus.

 

Kažkas neveikia, bet garantinis laikotarpis jau pasibaigęs

Jokiu problemų! Užsukite pas BERG atstovus ir jums užsakys reikiamas dalis. Daugelis jų galėsite pasikeisti nesunkiai patys. Norite, kad tai padarytų specialistas? Palikite tai spręsti BERG atstovams.

Saugumas

Šokinėjimas batutu – smagi pramoga, tačiau saugumas taip pat svarbus. Dėl šios priežasties BERG kompanijai svarbiausia yra saugumo užtikrinimas. Visi BERG produktai sukurti saugiau naudotis ir yra nuolatos testuojami. Kiekviename batute yra apsauginiai kraštai, kurie apima spyruokles ir plieninį rėmą, taip užtikrindami, jog kojos neįkristu po batutu. 

Kokybė


BERG kompanija įsitikinusi, kad įsigyti produktai turi gyvuoti ilgus metus. Mūsų pagrindinė vertybė – kokybė, kuri garantuoja ilgus metus smagių užsiėmimų.

Medžiagos, naudojamos visiems BERG batutams, kruopščiai atrenkamos. Visos BERG batutų sudedamosios dalys pagamintos iš tvirtų ir saugių medžiagų. 

Visi BERG batutai turi nerūdijančio plieno spyruokles, kurios yra itin elastingos, storos bei padengtos cinku. Pagamintos iš aukščiausių medžiagų, todėl yra ilgaamžės. Ar žinojote kad viena spyruoklė gali atlaikyti net 50 kg?

 

Visos medžiagos atitinka nustatytus kokybės reikalavimus, o kai kuriais atvejais net viršija juos.

Batuto kilimėlis sujungtas su spyruoklėmis per trikampes akutes, kurių kiekviena persiūta aštuonis kartus. Taip užtikrinamas tvirtumas ir saugumas.


Nerūdijantys cinku padengtas rėmas, užtikrina saugumą ir tvirtumą.

Pramogos:

Visi BERG batutai gyvuoja daug metų, todėl kiekvienas gali džiaugtis pramogoms. Nuo pirmos akimirkos ši pramoga sukurs jums šypsena veide. Visi batutai specialiai testuojami taip užtikrindami jums neišdildomus pojūčius.

 

Atsiliepimų nėra

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.