Batutas BERG Favorit - 270 cm, žalias

Batutas BERG Favorit - 270 cm, žalias

227077
Atsiprašome, prekės laikinai neturime.
469,00 €
Su mokesčiais

(0)

Aprašymas

Aprašymas

Aukščiausios rūšies batutas BERG Favorit. Favorit technologija leidžia saugiai šokinėti.

BERG Aptarnavimas ir garantija

BERG reiškia kokybę. Kartu su kelių metų garantiją mūsų produktams. BERG produktai garantuoja gerą laiko praleidimo būdą, kartais netgi ateities kartoms. Nuo pat pirmųjų žingsnių prieš pasiekiant rinką, gaminys yra testuojamas tarptautinių bandymo agentūrų. Kiekvienoje BERG produkto pakuotėje rasite platų aprašymą bei instrukcijas kaip naudoti produktą.

Vis dėlto, laikui bėgant, kai kurie komponentai gali susidėvėti. Šias dalis lengvai surasime ir pristatysime jums. BERG suteikia garantija, kad, praėjus penkeriems metams po pirkimo, jums bus galimybė užsisakyti batuto komponentus.

Garantija

Kiekvieno produkto garantinis laikotarpis yra aiškiai nurodytas ant BERG produkto pakuotės. Garantinis laikotarpis svyruoja nuo dviejų iki dešimties metų. 

Kažkas sugedo garantiniu laikotarpiu?

Kuo greičiau kreipkitės į artimiausius tarpininkus, turėkite pirkimo kvitą su savimi. Jums BERG atstovai suteiks reikiamos informacijos bei padės gauti reikiamas dalis ar komponentus.

Kažkas neveikia, bet garantinis laikotarpis jau pasibaigęs

Jokiu problemų! Užsukite pas BERG atstovus ir jums užsakys reikiamas dalis. Daugelis jų galėsite pasikeisti nesunkiai patys. Norite, kad tai padarytų specialistas? Palikite tai spręsti BERG atstovams.

Saugumas

Šokinėjimas batutu – smagi pramoga, tačiau saugumas taip pat svarbus. Dėl šios priežasties BERG kompanijai svarbiausia yra saugumo užtikrinimas. Visi BERG produktai sukurti saugiau naudotis ir yra nuolatos testuojami. Kiekviename batute yra apsauginiai kraštai, kurie apima spyruokles ir plieninį rėmą, taip užtikrindami, jog kojos neįkristu po batutu. 

Kokybė

 • BERG kompanija įsitikinusi, kad įsigyti produktai turi gyvuoti ilgus metus. Mūsų pagrindinė vertybė – kokybė, kuri garantuoja ilgus metus smagių užsiėmimų.
 • Medžiagos, naudojamos visiems BERG batutams, kruopščiai atrenkamos. Visos BERG batutų sudedamosios dalys pagamintos iš tvirtų ir saugių medžiagų. 
 • Visi BERG batutai turi nerūdijančio plieno spyruokles, kurios yra itin elastingos, storos bei padengtos cinku. Pagamintos iš aukščiausių medžiagų, todėl yra ilgaamžės. Ar žinojote kad viena spyruoklė gali atlaikyti net 50 kg?
 • Visos medžiagos atitinka nustatytus kokybės reikalavimus, o kai kuriais atvejais net viršija juos.
 • Batuto kilimėlis sujungtas su spyruoklėmis per trikampes akutes, kurių kiekviena persiūta aštuonis kartus. Taip užtikrinamas tvirtumas ir saugumas.
 • Nerūdijantys cinku padengtas rėmas, užtikrina saugumą ir tvirtumą.

Pramogos:

Visi BERG batutai gyvuoja daug metų, todėl kiekvienas gali džiaugtis pramogoms. Nuo pirmos akimirkos ši pramoga sukurs jums šypsena veide. Visi batutai specialiai testuojami taip užtikrindami jums neišdildomus pojūčius.

Prekė detaliau

Apie BERG

 

BERG sukaupė daugiau nei 30 metų patirtį kuriant, gaminant ir parduodant lauko pramogų įrenginius! Kompanijos kuriamos mašinėlės ir batutai garantuoja puikiai praleistą laiką po atviru dangumi.

BERG mašinėlės pradėtos gaminti viename Olandijos ūkio klėtyje. Tai buvo pirmasis žingsnis sėkmingos tarptautinės kompanijos įkūrimo link. Šiuo metu BERG mašinėlės parduodamos daugiau nei 56 šalyse. BERG savo gaminiams kelia itin aukštus kokybės ir saugumo standartus, visi gaminiai testuojami net keletą kartų taip užtikrinant neprilygstamą kokybę.

BERG komandą sudaro patyrę dizaineriai ir inžinieriai, kurie kasdien dirba tam, kad tobulintų ir gerintų savo gaminius. Kasdien jie pasitelkia naujoves, technologijas ir stengiasi pagerinti produktų kokybę, saugumą, patogumą, dizainą ir funkcionalumą.

Pasirinkę BERG – nesuklysite, nes BERG – kokybės sinonimas.

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Atsiliepimai Visi atsiliepimai

Apibendrinimas

0

(0 Atsiliepimai)

Pasirinkti filtravimą

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)
Tik vartotojai, įsigiję produktą, gali palikti atsiliepimą

Ši prekė atsiliepimų neturi.

Palikti atsiliepimą

Batutas BERG Favorit - 270 cm, žalias

Batutas BERG Favorit - 270 cm, žalias

Taip Ne
Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.