• -100,00 €
Batutai be tinklo | 330cm Batutas BERG Favorit Pilkas - Be tinklo  | Berg  | Kidis.lt

330cm Batutas BERG Favorit Pilkas - Be tinklo

35.11.13.00
✔ Preliminarus pristatymo laikas numatomas: 2019-12-17
449,00 € 549,00 € -100,00 €
Su mokesčiais

Batutas BERG Favorit 330.

Batutai BERG – itin kokybiški, ilgaamžiai, aukštų saugumo ir kokybės standartų, todėl vadinami vienais geriausių ir populiariausių Europoje. Jei Jums rūpi aukščiausia saugumo klasė – BERG batutai – tai ko ieškote.

Esant poreikiui, galime atvykti į jūsų namus ir profesionaliai surinkti batutą – apie paslaugą teiraukitės vadybininkų.

Aprašymas

Aukščiausios rūšies batutas BERG Favorit. Favorit technologija leidžia saugiai šokinėti.

 

BERG Aptarnavimas ir garantija


BERG reiškia kokybę. Kartu su kelių metų garantiją mūsų produktams. BERG produktai garantuoja gerą laiko praleidimo būdą, kartais net ateities kartoms. Nuo pat pirmųjų žingsnių prieš pasiekiant rinką, gaminys testuojamas tarptautinių bandymo agentūrų. Kiekvienoje BERG produkto pakuotėje rasite platų aprašymą bei instrukcijas kaip naudoti produktą.

Vis dėlto, laikui bėgant, kai kurie komponentai gali susidėvėti. Šias dalis lengvai surasime ir pristatysime jums. BERG suteikia garantija, kad, praėjus penkeriems metams po pirkimo, jums vis dar bus galimybė užsisakyti reikiamus batuto komponentus.

 

Garantija

Kiekvieno produkto garantinis laikotarpis aiškiai nurodytas ant BERG produkto pakuotės. Garantinis laikotarpis svyruoja nuo dviejų iki dešimties metų. 

Kažkas sugedo garantiniu laikotarpiu?

Kuo greičiau kreipkitės į artimiausius tarpininkus, su savimi turėkite pirkimo kvitą. Jums BERG atstovai suteiks reikiamos informacijos bei padės gauti reikiamas dalis ar komponentus.

 

Kažkas neveikia, bet garantinis laikotarpis jau pasibaigęs

Jokiu problemų! Užsukite pas BERG atstovus ir jums užsakys reikiamas dalis. Daugelį jų nesunkiai pasikeisti galėsite ir patys. Norite, kad tai padarytų specialistas? Palikite tai BERG atstovams.

 

Savybės

Diametras: 330 cm

Spalva: pilka

Spyruoklių skaičius: 72 vnt.

Batuto aukštis: 85 cm

Maksimalus atlaikomas svoris: 500 kg

Apsauginio krašto plotis: 10/20 mm

Apsauginio krašto ilgis: 380 mm

Spyruoklės: Goldspring solo

Garantija : 2 metai

 

Saugumas

Šokinėjimas batutu – smagi pramoga, tačiau saugumas taip pat svarbus. Todėl BERG kompanijai svarbiausia – saugumo užtikrinimas. Visi BERG produktai sukurti taip, kad jais būtų galima saugiai naudotis ir yra nuolat testuojami. Kiekviename batute yra apsauginiai kraštai, kurie uždengia spyruokles ir plieninį rėmą, taip užtikrindami, jog kojos neįkristu po batutu. 

Kokybė


BERG kompanija įsitikinusi, kad įgyti produktai turi gyvuoti ilgus metus. Mūsų pagrindinė vertybė – kokybė, kuri garantuoja ilgus metus smagių užsiėmimų.

Medžiagos, naudojamos visiems BERG batutams, kruopščiai atrenkamos. Tai iš labai aukštos kokybės BERG Elite + apsauginis kraštas, storos vielos, naudojamos Goldsprings spyruoklės ir storo plieno rėmai.

Visi BERG batutai turi elastingas, storas, cinku padengtas nerūdijančio plieno spyruokles. Pagamintos iš aukščiausios kokybės medžiagų, todėl yra ilgaamžės. Ar žinojote kad viena spyruoklė gali atlaikyti netgi 50 kg?

 

Visos medžiagos atitinka nustatytus kokybės reikalavimus, kai kuriais atvejais, net viršija juos.

Batuto kilimėlis su spyruoklėmis sujungtas per trikampes akutes, kurių kiekviena persiūta aštuonis kartus. Taip užtikrinamas tvirtumas ir saugumas.


Nerūdijantis cinku padengtas rėmas, užtikrina saugumą ir tvirtumą.

Pramogos:

Visi BERG batutai gyvuoja daug metų, todėl kiekvienas gali džiaugtis pramogoms. Nuo pirmos akimirkos ši pramoga kels jums šypseną. Visi batutai specialiai testuojami taip užtikrindami jums neišdildomus pojūčius.

 

Atsiliepimų nėra

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.