• -100,00 €
Batutai be tinklo | 380cm Batutas BERG Favorit Pilkas - Be tinklo  | Berg  | Kidis.lt

380cm Batutas BERG Favorit Pilkas - Be tinklo

35.12.13.00
✔ Preliminarus pristatymo laikas numatomas: 2019-12-17
499,00 € 599,00 € -100,00 €
Su mokesčiais

Batutas BERG Favorit 380.

Batutai BERG – itin kokybiški, ilgaamžiai, aukštų saugumo ir kokybės standartų, todėl vadinami vienais geriausių ir populiariausių Europoje. Jei Jums rūpi aukščiausia saugumo klasė – BERG batutai – tai ko ieškote.

Esant poreikiui, galime atvykti į jūsų namus ir profesionaliai surinkti batutą – apie paslaugą teiraukitės vadybininkų.

Aprašymas

Aukščiausios rūšies batutas BERG Favorit. Favorit technologija leidžia saugiai šokinėti.

 

BERG Aptarnavimas ir garantija


BERG reiškia kokybę. Kiekvienam produktui suteikiama kelių metų garantiją. BERG produktai garantuoja gerą laiko praleidimą, kartais netgi ateities kartoms. Nuo pat pirmųjų žingsnių prieš pasiekiant rinką, gaminys testuojamas tarptautinių bandymo agentūrų. Kiekvienoje BERG produkto pakuotėje rasite platų aprašymą bei instrukcijas kaip naudoti produktą.

Vis dėlto, laikui bėgant, kai kurie komponentai gali susidėvėti. Šias dalis lengvai surasime ir pristatysime jums. BERG suteikia garantija, kad praėjus penkeriems metams po pirkimo jums bus galimybė užsisakyti batuto komponentus.

 

Garantija

Kiekvieno produkto garantinis laikotarpis yra aiškiai nurodytas ant BERG produkto pakuotės. Garantinis laikotarpis svyruoja nuo dviejų iki dešimties metų. 

Kažkas sugedo garantinio laikotarpio metu?

Kuo greičiau kreipkitės į artimiausius tarpininkus, su savimi turėkite pirkimo kvitą. BERG atstovai suteiks jums reikiamos informacijos bei padės gauti reikiamas dalis ar komponentus.

 

Kažkas neveikia, bet garantinis laikotarpis jau pasibaigęs?

Jokių problemų! Užsukite pas BERG atstovus ir jums užsakys reikiamas dalis. Daugelį jų nesunkiai pasikeisti galėsite patys. Ar norite, kad tai padarytų specialistas? Palikite tai spręsti BERG atstovams.

 

Savybės

Diametras: 380 cm

Spalva: pilka

Spyruoklių skaičius: 80 vnt.

Batuto aukštis: 85 cm

Maksimalus atlaikomas svoris: 550 kg

Apsauginio krašto plotis: 10/20 mm

Apsauginio krašto ilgis: 380 mm

Spyruoklės: Goldspring solo

Garantija: 2 metai

 

Saugumas

Šokinėjimas batutu – smagi pramoga, tačiau saugumas taip pat svarbus. Todėl BERG kompanijai pirmoje vietoje yra saugumo užtikrinimas. Visi BERG produktai sukurti saugiau naudotis ir yra testuojami. Kiekviename batute yra apsauginiai kraštai, kurie apima spyruokles ir plieninį rėmą, taip užtikrindami, jog kojos neįkristu po batutu. Aukšti bei tvirti BERG tinklai užtikrina saugiai šokinėti aukštai.

Kokybė


BERG kompanija įsitikinusi, kad įsigyti produktai turi gyvuoti ilgus metus. Pagrindinė mūsų vertybė – kokybė, kuri garantuoja ilgus metus smagių užsiėmimų.

Medžiagos, naudojamos visiems BERG batutams, kruopščiai atrenkamos. Tai iš labai aukštos kokybės BERG Elite batutas pagamintas iš storos vielos, naudojamos Goldsprings spyruoklės ir storo plieno rėmai.

Visi BERG batutai turi elastingas, storas, cinku padengtas nerūdijančio plieno spyruokles. Pagamintos iš aukščiausių medžiagų, todėl yra ilgaamžės. Ar žinojote kad viena spyruoklė gali atlaikyti netgi 50 kg?

 

Visos medžiagos atitinka nustatytus kokybės reikalavimus, kai kuriais atvejais, net viršija juos.

Batuto kilimėlis su spyruoklėmis sujungtas per trikampes akutes, kurių kiekviena persiūta aštuonis kartus, o rėmas padengtas nerūdijančiu cinku. Taip užtikrinamas tvirtumą ir saugumą.


Pramogos:

Visi BERG batutai gyvuoja daug metų, todėl kiekvienas gali džiaugtis pramogoms. Nuo pirmos akimirkos ši pramoga suteiks jums šypseną. Visi batutai specialiai testuojami, taip jums užtikrinami neišdildomi pojūčiai.

 

Atsiliepimų nėra

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.