• -170,00 €
Batutai be tinklo | 430cm Batutas BERG Favorit Regular Levels Pilkas - Be tinklo  | Berg  | Kidis.lt

430cm Batutas BERG Favorit Regular Levels Pilkas - Be tinklo

35.14.14.00
✔ Preliminarus pristatymo laikas numatomas: 2019-12-17
779,00 € 949,00 € -170,00 €
Su mokesčiais

Batutas BERG Favorit Regular 430 Levels .

Batutai BERG – itin kokybiški, ilgaamžiai, aukštų saugumo ir kokybės standartų, todėl vadinami vienais geriausių ir populiariausių Europoje. Jei Jums rūpi aukščiausia saugumo klasė – BERG batutai – tai ko ieškote.

Esant poreikiui, galime atvykti į jūsų namus ir profesionaliai surinkti batutą – apie paslaugą teiraukitės vadybininkų.

Aprašymas

Aukščiausios rūšies batutas BERG Favorit. Favorit technologija leidžia saugiai šokinėti.

 

BERG Aptarnavimas ir garantija


BERG reiškia kokybę. Prekėms suteikiama kelių metų garantija. BERG produktai garantuoja gerą laiko praleidimo būdą, kartais net ateities kartoms. Nuo pat pirmųjų žingsnių prieš pasiekiant rinką, gaminys testuojamas tarptautinių bandymo agentūrų. Kiekvienoje BERG produkto pakuotėje rasite platų aprašymą bei instrukcijas kaip naudoti produktą.

Vis dėlto, laikui bėgant, kai kurie komponentai gali susidėvėti. Šias dalis lengvai surasime ir pristatysime jums. BERG suteikia garantija, kad, praėjus penkeriems metams po pirkimo, jums bus suteikiama galimybė užsisakyti reikiamus batuto komponentus.

 

Garantija

Kiekvieno produkto garantinis laikotarpis aiškiai nurodytas ant BERG produkto pakuotės. Garantinis laikotarpis svyruoja nuo dviejų iki dešimties metų. 

Kažkas sugedo garantinio laikotarpio metu?

Kuo greičiau kreipkitės į artimiausius tarpininkus, su savimi turėkite pirkimo kvitą. BERG atstovai suteiks reikiamos informacijos bei padės gauti reikiamas dalis ar komponentus.

 

Kažkas neveikia, bet garantinis laikotarpis jau pasibaigęs?

Jokių problemų! Užsukite pas BERG atstovus ir jums užsakys reikiamas dalis. Daugelį jų nesunkiai pasikeisti galėsite ir patys. Norite, kad tai padarytų specialistas? Palikite tai BERG atstovams.

 

Savybės

Diametras: 430 cm

Spalva: pilka

Spyruoklių skaičius: 96 vnt.

Batuto aukštis: 90 cm

Maksimalus atlaikomas svoris: 600 kg

Apsauginio krašto plotis: 10/20 mm

Apsauginio krašto ilgis: 380 mm

Spyruoklės: Goldspring solo

Garantija: 2 metai

 

Saugumas

Šokinėjimas batutu – smagi pramoga, tačiau saugumas taip pat svarbus. Dėl šio priežasties BERG kompanijai svarbiausia saugumo užtikrinimas. Visi BERG produktai sukurti saugiau naudotis ir yra nuolat testuojami. Kiekvienas batutas turi apsauginius kraštus, kurie uždengia spyruokles ir plieninį rėmą, taip užtikrindami, jog kojos neįkris po batutu. 

Kokybė


BERG kompanija įsitikinusi, kad įsigyti produktai turi gyvuoti ilgus metus. Mūsų pagrindinė vertybė – kokybė, garantuoja ilgus metus smagius užsiėmimus.

 

Medžiagos, naudojamos visiems BERG batutams, kruopščiai atrenkamos. BERG Elite batutai gaminami iš storos vielos, Goldsprings spyruoklių ir storo plieno rėmų.

Visi BERG batutai turi elastingas, storas, cinku padengtas nerūdijančio plieno spyruokles. Jos pagamintos iš aukščiausių medžiagų todėl yra ilgaamžės. Ar žinojote kad viena spyruoklė gali atlaikyti 50 netgi kg?

 

Visos medžiagos atitinka nustatytus kokybės reikalavimus, kai kuriais atvejais, net viršija juos.

Batuto kilimėlis su spyruoklėmis sujungtas per trikampes akutes, kurių kiekviena persiūta aštuonis kartus. Taip užtikrinamas tvirtumas ir saugumas.

Pramogos:

Visi BERG batutai gyvuoja daug metų, todėl kiekvienas gali džiaugtis pramogoms. Nuo pirmos akimirkos ši pramoga suteiks jums šypseną. Visi batutai specialiai testuojami taip užtikrindami jums neišdildomus pojūčius.

 

Atsiliepimų nėra

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.