• -185,00 €
Batutai be tinklo | 430cm Batutas BERG Elite Raudonas - Be tinklo  | Berg  | Kidis.lt

430cm Batutas BERG Elite Raudonas - Be tinklo

37.34.00.00
✔ Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
In stock: Hospitāļu iela 23, Rīga, Latvija
1 164,00 € 1 349,00 € -185,00 €
Su mokesčiais

Batutas BERG Elite 430 cm skersmens, raudonas.

Batutai BERG – itin kokybiški, ilgaamžiai, aukštų saugumo ir kokybės standartų, todėl laikomi vienais geriausių ir populiariausių Europoje. Jei Jums rūpi aukščiausia saugumo klasė, BERG batutai – tai, ko ieškote.

Esant poreikiui, galime atvykti į jūsų namus ir profesionaliai surinkti batutą – apie paslaugą teiraukitės vadybininkų.

Drąsiai žaiskite lauke ir palaikykite gerą fizinę formą! Tai lengva su šiuo puikiu pasiūlymu. BERG Elite turi itin platų apsauginį kraštą, kuris saugo šokinėjant. Papildomas saugumas ir garantuoti ilgi naudojimo metai.

BERG Aptarnavimas ir garantija

BERG reiškia kokybę. Mūsų produktams suteikiama kelių metų garantija. BERG produktai garantuoja gerą laiko praleidimą, kartais net ateities kartoms. Nuo pat pirmųjų žingsnių prieš pasiekiant rinką, gaminys testuojamas tarptautinių bandymo agentūrų. Kiekvienoje BERG produkto pakuotėje rasite platų aprašymą bei instrukcijas kaip naudoti produktą.

Vis dėlto laikui bėgant kai kurie komponentai gali susidėvėti. Šias dalis lengvai surasime ir pristatysime jums. BERG suteikia garantija, kad praėjus penkeriems metams po pirkimo jums bus galimybė užsisakyti batuto komponentus.

Garantija

Kiekvieno produkto garantinis laikotarpis aiškiai nurodytas ant BERG produkto pakuotės. Garantinis laikotarpis svyruoja nuo dviejų iki dešimties metų. 

Kažkas sugedo garantinio laikotarpio metu?

Kuo greičiau kreipkitės į artimiausius tarpininkus, su savimi turėkite pirkimo kvitą. BERG atstovai suteiks reikiamos informacijos bei padės gauti reikiamas dalis ar komponentus.

Kažkas neveikia, bet garantinis laikotarpis jau pasibaigęs?

Jokių problemų! Užsukite pas BERG atstovus ir jums užsakys reikiamas dalis. Daugelį jų galėsite nesunkiai pasikeisti ir patys. Norite, kad tai padarytų specialistas? Palikite tai BERG atstovams.

Savybės:

Diametras: 430 cm

Spalva: raudona

Spyruoklių skaičius: 128 vnt.

Batuto aukštis: 27 cm

Maksimalus atlaikomas svoris: 600 kg

Apsauginio krašto plotis: 30 mm

Apsauginio krašto ilgis: 400 mm

Spyruoklės: Goldspring+

Garantija: 2 metai

 

Spalva
Raudona
Atsiliepimų nėra

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.