• -140,00 €
Batutas BERG Favorit - 330 cm,...

Batutas BERG Favorit - 330 cm, pilkas, su saugos tinklu Comfort

227140
✔ Preliminarus pristatymo laikas numatomas: 2020-03-11
529,00 € 669,00 € -140,00 €
Su mokesčiais

Aprašymas

Aukščiausios rūšies batutas BERG Favorit. Favorit technologija leidžia saugiai šokinėti, o aukštas saugos tinklas neleis nukristi nuo batuto.

BERG Aptarnavimas ir garantija

BERG reiškia kokybę. Produktams suteikiama kelių metų garantija. BERG produktai garantuoja gerą laiko praleidimo būdą, kartais net ateities kartoms. Nuo pat pirmųjų žingsnių prieš pasiekiant rinką, gaminys testuojamas tarptautinių bandymo agentūrų. Kiekvienoje BERG produkto pakuotėje rasite platų aprašymą bei instrukcijas kaip naudoti produktą.

Vis dėlto laikui bėgant kai kurie komponentai gali susidėvėti. Šias dalis lengvai surasime ir pristatysime jums. BERG suteikia garantija, kad praėjus penkeriems metams po pirkimo jums bus galimybė užsisakyti batuto komponentus.

Garantija

Kiekvieno produkto garantinis laikotarpis aiškiai nurodytas ant BERG produkto pakuotės. Garantinis laikotarpis svyruoja nuo dviejų iki dešimties metų. 

Kažkas sugedo garantinio laikotarpio metu?

Kuo greičiau kreipkitės į artimiausius tarpininkus, su savimi turėkite pirkimo kvitą. Jums BERG atstovai suteiks reikiamos informacijos bei padės gauti reikiamas dalis ar komponentus.

Kažkas neveikia, bet garantinis laikotarpis jau pasibaigęs?

Jokių problemų! Užsukite pas BERG atstovus ir jums užsakys reikiamas dalis. Daugelį jų nesunkiai pasikeisti galėsite ir patys. Norite, kad tai padarytų specialistas? Palikite tai BERG atstovams.

Saugumas

Šokinėjimas batutu – smagi pramoga, tačiau saugumas taip pat svarbus. Dėl šios priežasties BERG kompanijai svarbiausia – saugumo užtikrinimas. Visi BERG produktai sukurti saugiau naudotis ir yra testuojami. Kiekvienas batutas turi apsauginius kraštus, kurie uždengia spyruokles ir plieninį rėmą, taip užtikrindami, jog kojos neįkris po batutu. Aukšti bei tvirti BERG tinklai užtikrina galimybę saugiai šokinėti aukštai.

Kokybė

  • BERG kompanija įsitikinusi, kad įgyti produktai turi gyvuoti ilgus metus. Mūsų pagrindinė vertybė – kokybė, kuri garantuoja ilgus metus smagių užsiėmimų.
  • Medžiagos, naudojamos visiems BERG batutams, kruopščiai atrenkamos. Tai iš labai aukštos kokybės medžiagų pagamintas BERG Elite + apsauginis kraštas, storos vielos, Goldsprings spyruoklės ir storo plieno rėmai.
  • Visi BERG batutai turi elastingas, storas, cinku padengtas nerūdijančio plieno spyruokles, kurios pagamintos iš aukščiausių medžiagų todėl yra ilgaamžės. Ar žinojote, kad viena spyruoklė gali atlaikyti netgi 50 kg?
  • Visos medžiagos atitinka nustatytus kokybės reikalavimus, kai kuriais atvejais, net viršija juos.
  • Batuto kilimėlis su spyruoklėmis sujungtas per trikampes akutes, kurių kiekviena persiūta aštuonis kartus. Taip užtikrinamas tvirtumas ir saugumas.
  • Nerūdijantis cinku padengtas rėmas, užtikrina saugumą ir tvirtumą.

Pramogos:

Visi BERG batutai gyvuoja daug metų, todėl kiekvienas gali džiaugtis pramogoms. Nuo pirmos akimirkos ši pramoga suteiks jums šypseną. Visi batutai specialiai testuojami taip užtikrinant jums neišdildomus pojūčius.

Diameter
380 cm
Trampoline height
265 cm
Colour
Grey
CE Certified
Yes
Trampoline Type
Favorit
Number of springs
72
Entrance height
85 cm
Test weight
500 kg
Maximal user weight
100 kg
Atsiliepimų nėra

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.