• -165,00 €
Batutai su tinklu | 380cm Batutas BERG Favorit Pilkas su saugos tinklu Comfort  | Berg  | Kidis.lt

380cm Batutas BERG Favorit Pilkas su saugos tinklu Comfort

35.12.94.00
✔ Preliminarus pristatymo laikas numatomas: 2019-11-27
614,00 € 779,00 € -165,00 €
Su mokesčiais

Batutas BERG Favorit 380 su apsauginiu tinklu.

Batutai BERG – itin kokybiški, ilgaamžiai, aukštų saugumo ir kokybės standartų, todėl laikomi vienais geriausių ir populiariausių Europoje. Jei Jums rūpi aukščiausia saugumo klasė – BERG batutai – tai ko ieškote.

Esant poreikiui, galime atvykti į jūsų namus ir profesionaliai surinkti batutą – daugiau informacijos teiraukitės vadybininkų.

Aprašymas

Aukščiausios rūšies batutas BERG Favorit. Favorit technologija leidžia saugiai šokinėti, o aukštas saugos tinklas neleis nukristi nuo batuto.

BERG Aptarnavimas ir garantija


BERG reiškia kokybę. Mūsų produktams suteikiama kelių metų garantija. BERG produktai garantuoja gerą laiko praleidimą, kartais net ateities kartoms. Nuo pat pirmųjų žingsnių prieš pasiekiant rinką, gaminys testuojamas tarptautinių bandymo agentūrų. Kiekvienoje BERG produkto pakuotėje rasite platų aprašymą bei instrukcijas kaip naudoti produktą.

Vis dėlto, laikui bėgant, kai kurie komponentai gali susidėvėti. Šias dalis lengvai surasime ir pristatysime jums. BERG suteikia garantija, kad, praėjus penkeriems metams po pirkimo, jums bus suteikta galimybė užsisakyti reikiamų batuto komponentų.

Garantija

Kiekvieno produkto garantinis laikotarpis aiškiai nurodytas ant BERG produkto pakuotės. Garantinis laikotarpis svyruoja nuo dviejų iki dešimties metų. 

Kažkas sugedo garantinio laikotarpio metu?

Kuo greičiau kreipkitės į artimiausius tarpininkus, su savimi turėkite pirkimo kvitą. BERG atstovai suteiks reikiamos informacijos bei padės gauti reikiamas dalis ar komponentus.

Kažkas neveikia, bet garantinis laikotarpis jau pasibaigęs?

Jokių problemų! Užsukite pas BERG atstovus ir jums užsakys reikiamas dalis. Daugelį jų nesunkiai pasikeisti galėsite ir patys. Norite, kad tai padarytų specialistas? Palikite tai BERG atstovams.

Savybės

Diametras: 380 cm

Spalva: pilka

Spyruoklių skaičius: 80 vnt.

Batuto aukštis: 90 cm

Batuto tinklo aukštis: 270 cm

Maksimalus atlaikomas svoris: 550 kg

Maksimalus šokinėtojo svoris: 110 kg

Apsauginio krašto plotis: 10/20 mm

Apsauginio krašto ilgis: 380 mm

Spyruoklės: Goldspring solo

Garantija: 2 metai

Saugumas

Šokinėjimas batutu – smagi pramoga, tačiau saugumas taip pat svarbus. Dėl šios priežasties BERG kompanijai svarbiausia – saugumo užtikrinimas. Visi BERG produktai sukurti saugiau naudotis ir yra nuolat testuojami. Kiekvienas batutas turi apsauginius kraštus, kurie uždengia spyruokles ir plieninį rėmą, taip užtikrindami, jog kojos neįkris po batutu. Aukšti bei tvirti BERG tinklai užtikrina galimybę saugiai šokinėti aukštai.

Kokybė


BERG kompanija įsitikinusi, kad įsigyti produktai turi gyvuoti ilgus metus. Mūsų pagrindinė vertybė – kokybė, garantuojanti ilgus metus smagių užsiėmimų.

Medžiagos, naudojamos visiems BERG batutams, kruopščiai atrenkamos. Tai iš labai aukštos kokybės medžiagų pagamintas BERG Elite + apsauginis kraštas, storos vielos, Goldsprings spyruoklės ir storo plieno rėmai.

Visi BERG batutai turi elastingas, storas, cinku padengtas nerūdijančio plieno spyruokles, kurios p agamintos iš aukščiausios kokybės medžiagų, todėl yra ilgaamžės. Ar žinojote, kad viena spyruoklė gali atlaikyti netgi 50 kg?

Visos medžiagos atitinka nustatytus kokybės reikalavimus, kai kuriais atvejais, net viršija juos.

Batuto kilimėlis su spyruoklėmis sujungtas per trikampes akutes, kurių kiekviena persiūta aštuonis kartus. Tai užtikrina tvirtumą ir saugumą.


Nerūdijantis cinku padengtas rėmas užtikrina saugumą ir tvirtumą.

Pramogos:

Visi BERG batutai gyvuoja daug metų, todėl kiekvienas gali džiaugtis pramogoms. Nuo pirmos akimirkos ši pramoga suteiks jums šypseną. Visi batutai specialiai testuojami taip užtikrinant jums neišdildomus pojūčius.

Modelis
BERG Favorit + Safety Net Comfort 330cm
Gamintojas
BERG
Maksimalus vartotojo svoris
110 kg
Paskirtis
Laisvalaikiui
Batuto skersmuo
380 cm
Batuto aukštis
90 cm
Batuto apsauginis tinklas
Yra
Batuto apsauginio tinklo aukštis
270 cm
Gamintojo garantijos terminas:
2 metai
Atsiliepimų nėra

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.