• -160,00 €
Batutas BERG Champion Levels - 430...
Batutas BERG Champion Levels - 430...
Batutas BERG Champion Levels - 430...

Batutas BERG Champion Levels - 430 cm, pilkas, su saugos tinklu Deluxe

227241
Atsiprašome, prekės laikinai neturime.
1 239,00 € 1 399,00 € -160,00 €
Su mokesčiais

(0)

Aprašymas

BERG Champion Levels suteikia fantastišką šokinėjimo komfortą. Šis dizainas užtikrina, kad galėsite saugiai ir ilgai šokinėti ant puikios kokybės batuto. „TwinSpring Gold“ spyruoklės ir „AirFlow“ batuto kilimėlis suteikia mažesnį oro pasipriešinimą ir didesnį šokinėjimo paviršių, todėl pasieksite geresnius ir aukštesnius šuolius. „Deluxe“ apsauginis tinklas patobulina šį batutą. Dėl puikios kokybės, storo strypų paminkštinimo ir patvarios krašto medžiagos apsauginis tinklas itin ilgai tarnauja. Unikali, lenkta konstrukcija tinklo viršuje garantuoja, kad batutas visuomet atrodys tobulai. Nesvarbu, kurį modelį pasirinksite – BERG Champion visuomet bus kokybiškas sprendimas.

 • „AirFlow“ batuto kilimėlis praleidžia 50 % daugiau oro, todėl šokinėti dar maloniau, o šuoliai yra aukštesni ir įvairesni!
 • Kadangi „TwinSpring Gold“ spyruoklės pritvirtintos kampu, jos yra itin ilgos ir elastingos, bet nesumažina šokinėjimo paviršiaus.
 • Storas PVC apsauginis kraštas padidina saugumą.
 • Kokybiškame apsauginiame tinkle yra savaime užsidarantis įėjimas, išskirtinė apdaila ir storas strypų paminkštinimas. Saugus sprendimas!
 • Dėl specialios konstrukcijos, plieninių gnybtų ir batuto dalių, jo struktūra bei tinklas yra itin tvirti.
 • Apsauginis kraštas, turintis ne mažiau nei 0,55 mm storio viršutinį ir apatinį PVC sluoksnius, itin ilgai tarnauja!

BERG Levels yra inovatyvus žaidimas, smagiai lavinantis ir skatinantis žaisti. Vaikai gali žaisti kartu arba atskirai ir lavinti savo šuolių techniką, atmintį bei matematinius gebėjimus. Lygiai apima smagius, paprastus žaidimus ir fiziškai bei protiškai išbandančias užduotis.

Prie BERG Levels batutų pridedamas šokinėjimo kilimėlis su spavotais ženklais, trys kamuoliukai ir žaidimo instrukcijų kortelė šešiomis kalbomis. Tai linksmas ir aktyvus žaidimas kiekvienam vaikui.

Prekė detaliau

Diameter
430 cm
Trampoline height
275 cm
Colour
Grey
CE Certified
Yes
Trampoline Type
Champion
Number of springs
128
Entrance height
95 cm
Tested maximal weight for users
600 kg
Recommended maximal user weight
120 kg

Apie BERG

 

BERG sukaupė daugiau nei 30 metų patirtį kuriant, gaminant ir parduodant lauko pramogų įrenginius! Kompanijos kuriamos mašinėlės ir batutai garantuoja puikiai praleistą laiką po atviru dangumi.

BERG mašinėlės pradėtos gaminti viename Olandijos ūkio klėtyje. Tai buvo pirmasis žingsnis sėkmingos tarptautinės kompanijos įkūrimo link. Šiuo metu BERG mašinėlės parduodamos daugiau nei 56 šalyse. BERG savo gaminiams kelia itin aukštus kokybės ir saugumo standartus, visi gaminiai testuojami net keletą kartų taip užtikrinant neprilygstamą kokybę.

BERG komandą sudaro patyrę dizaineriai ir inžinieriai, kurie kasdien dirba tam, kad tobulintų ir gerintų savo gaminius. Kasdien jie pasitelkia naujoves, technologijas ir stengiasi pagerinti produktų kokybę, saugumą, patogumą, dizainą ir funkcionalumą.

Pasirinkę BERG – nesuklysite, nes BERG – kokybės sinonimas.

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Atsiliepimai Visi atsiliepimai

Apibendrinimas

0

(0 Atsiliepimai)

Pasirinkti filtravimą

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)
Tik vartotojai, įsigiję produktą, gali palikti atsiliepimą

Ši prekė atsiliepimų neturi.

Palikti atsiliepimą

Batutas BERG Champion Levels - 430 cm, pilkas, su saugos tinklu Deluxe

Batutas BERG Champion Levels - 430 cm, pilkas, su saugos tinklu Deluxe

Taip Ne
Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.