Parduotuvėje galiojančios pirkimo sąlygos ir taisyklės

1. Prekių pristatymas

1.1.  Užsakymas vykdomas po visiško atsiskaitymo su mumis. Kai prekė yra sandėlyje, įsipareigojame ją pristatyti per 1-4 darbo dienas, kitu atveju apie prekės pristatymo terminą informuosime asmeniškai. 
1.2.  Jeigu prekės mūsų sandėlyje nėra ir ji pažymėta kaip užsakomoji, jos pristatymas gali trukti nuo vienos iki dviejų savaičių. Išskirtinais atvejais pristatymo terminas gali skirtis nuo kitų aplinkybių (pvz. muitinės).
1.3.  Užsakytas prekes, kurias turime sandėlyje, mes išsiųsime tą pačią darbo dieną, sulaukus apmokėjimo ir jei apmokėjimas matomas ne vėliau kaip iki 15.00 val., kitu atveju jūsų prekes išsiųsime kitą dieną.
1.4.  Mes (t.y. pardavėjas) pasiliekam teisę, jog išimtinais atvejais prekės pristatymas gali vėluoti, dėl nenumatytų aplinkybių. Taip įvykus pardavėjas įsipareigoja kuo greičiau jus informuoti apie prekės vėlavimą bei nurodyti tikslų pristatymo terminą.
1.5.  Užsakymai siunčiami, diskrečioje apsauginėje pakuotėje, jog prekė nebūtų pažeista.
1.6.  Jūsų išsirinkta prekė bus supakuojama į specialiai pagamintą pakuotę ant kurios bus nurodomi siuntėjo bei gavėjo nurodyti adresai.

2. Privatumo politika

2.1.  Visi iš pirkėjų surinkti asmens duomenys tvarkomi LR nustatyta tvarka.
2.2.  Visi surinkti duomenys apie jus ir jūsų pirktą prekę, niekada nebus perduodi trečiosioms šalims ar panaudoti kitais negarbingais tikslais.

3. Pardavėjo atsakomybė

3.1.  Mes neprisiimam atsakomybės už padarinius, jei jų atsirado dėl to, jog jūs pateikėte neteisingus duomenis apie save.
3.2.  Neesame atsakingi už mūsų parduotuvėje esančias nuorodas į kitus tinklalapius pateiktą informaciją ar kitą vykdomą veiklą.
3.3.  Pasiliekam sau teisę, bet kada sustabdyti savo veiklą ar ją pakeisti nieko apie tai neįspėjus.
3.4.  Įsipareigojam pristatyti jūsų užsakytą prekę tuo adresu, kurį jūs nurodėte atlikdamas užsakymą.
3.5.  Pasiliekam sau teisę pakeisti jūsų užsakytą prekę į analogišką (jei tuo metu neturime jūsų pasirinktos prekės) arba grąžinti sumokėtus jūsų pinigus per 7 (septynias) darbo dienas.

4. Pirkėjo atsakomybė

4.1.  Jūs atsakote už visų savo pateiktų duomenų tikslumą.
4.2.  Prisiimate visą atsakomybę už visus savo atliktus veiksmus mūsų elektroninėje parduotuvėje.
4.3.  Jeigu jūs nesusipažinę su taisyklėmis - neturite teisės apsipirkti šioje parduotuvėje. Bet kokiu atveju yra laikoma, kad jūs susipažinote su taisyklėmis, kai jūs atlikdamas užsakymą, pažymėsite varnelę ties punktu „Su taisyklėmis susipažinau ir susitinku“).

5. Prekių grąžinimas ir garantijos

5.1.  Jei prireiktų grąžinti ar pakeisti užsakytą jūsų prekę pirktą iš mūsų internetinės parduotuvės, jūs tai galite padaryti per 30 dienų, nuo prekės gavimo dienos. Grąžinant ar keičiant prekę ji turi būti supakuota originalioje pakuotėje, prekė negali būti naudota ar pažeista. Ji turi būti tokios pat išvaizdos, kaip ir gavote. Pirmiausia parašykite mums savo užsakymo numerį bei komentarą dėl prekės, mes su jumis kuo greičiau susisieksime ir aptarsime, kaip greičiau visa tai išspręsti.
5.2.  Tuo metu, kol prekė yra grąžinama ar keičiame už ją atsakote jūs patys (t.y. pirkėjas), taip pat, grąžinimo ar keitimo išlaidas turite apmokėti patys (t.y. pirkėjas), mes padengsime transportavimo išlaidas tik tuo atveju, jei gavote ne tokią prekę kurios pageidavote, ar kitaip netinkamą naudoti. Kokybiškos užsakomosios prekės nėra grąžinamos.
5.3.  Grąžinant prekę, jeigu ji buvo siunčiama su nemokamu siuntimu, iš bendros sumos mes išskaičiuosime pristatymo mokestį, jeigu jūs už siuntimą būsite sumokėję, šis mokestis nebus grąžinamas.

5.4. Visoms prekėms yra taikoma ne mažesnė nei 24 mėn. garantija.

5.5 Vartotojai turi galimybę pasinaudoti neteismine skundų ir žalos atlyginimo tvarka, sprendžiant tarp pardavėjo ir vartotojo kilusius ginčus (CK 6.2287 str. 16 p.).

5.6. Daugiau informacijos rasite: Elektroninė ginčų sprendimo platforma ec.europa.eu/odr/. (Europos Parlamento ir tarybos reglamentas Nr. 524/2013, 14 str.).

Norėdami grąžinti įsigytas prekes, prašome užpildyti šią formą.

Prekes galite grąžinti per 30 dienų. Prekė turi būti grąžinama savo orginalioje pakuotėje.

Primename, kad grąžinti negalima:

- Panaudotų kokybiškų prekių

- Sugadintų, su pažeista pakuote ar kitaip praradusių prekinę išvaizdą prekių

- Ne visos komplektacijos prekių (pavyzdžiui, prarastos konkrečios prekių dalys, nėra naudojimo instrukcijos ar garantinės knygelės, jei ji buvo išduota, ir pan.)

- Supakuotų prekių, kurios buvo išpakuotos ir yra netinkamos grąžinti dėl sveikatos apsaugos ar higienos priežasčių

GRĄŽINIMO INFORMACIJA

Jeigu prekę įsigijote parduotuvėje, nurodykite kurioje.

Pridėkite kasos čekio, banko išrašo, kortelės kvito ar kitą už pirkinį įrodančią mokėjimo dokumento kopiją. (tinkami jpg, jpeg, png nuotraukų formatai)

Įrašykite prekes, kurias norite grąžinti. Gali būti nuorodos į prekę (-es)

Pridėkite prekių nuotraukas parodančias prekės trūkumus, pažeidimus, pakuotės būklę.

GRĄŽINIMO BŪDAS

Pasirinkus grąžinimą kurjeriu, siunta turi būti pristatyta iki durų. DPD siuntos kainų skaičiuoklė: https://esiunta.dpd.lt/offer/list

Pasirinkus prekės grąžinimą kurjeriu, užpildykite vietos informaciją.

Gatvė, Namo - Buto numeris

BANKO SĄSKAITA

Nurodykite banko sąskaitą į kurią turėtume pervesti grąžinamą pinigų sumą.

JŪSŲ KONTAKTAI

Vadovaudamiesi LR įstatymais turime teisę atsakymą pateikti per 14 dienų. Tačiau dažniausiai atsakymą pateikiame greičiau. Kilus neaiškumams su Jumis susisieksime.

Nagrinėjame tik pilnai ir teisingai užpildytas prekių grąžinimo formas.

LR Civilinis kodeksas. Mažmeninės prekybos taisyklės.

Vadovaujamės sąžiningos prekybos principais ir kilusias problemas stengiamės spręsti kliento naudai.

Tinklaraštis

Peržiūrėti visus

Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.