Dėl šalyje įvesto karantino, FIZINĖSE PARDUOTUVĖSE klientai nebus aptarnaujami. INTERNETINĖ parduotuvė dirbs įprasta tvarka. KONSULTACIJAS IR VISĄ KITĄ REIKIAMĄ PAGALBĄ SUSIJUSIĄ SU UŽSAKYMAIS TEIKSIME ELEKTRONINĖMIS IR KITOMIS NUOTOLINIO RYŠIO PRIEMONĖMIS.

  • -1,00 €
Comansi figūrėlė - Sidabrinis...

Comansi figūrėlė - Sidabrinis banglentininkas

223046
✔ Preliminarus pristatymo laikas numatomas: 2020-04-15
4,20 € 5,20 € -1,00 €
Su mokesčiais

Aprašymas

Sidabrinis banglentininkas - kaip superherojus atsirado Marvel komiksuose dar 1960 metais. Jaunasis astronomas vardu Norrin Radd Zenna-La planetoje išgelbėjo savo tėvynainius nuo Devourer Galaktikos gyventojų. Šios kovos metu įgavo antžemiškos galios, ištvermės ir jėgos valdyti energiją. Taip pat naują kūną bei įrankį - banglentę, su kuria gali keliauti greičiau už šviesą. Ne kartą mūsų herojus įrodė, kad gali keliauti per skirtingas galaktikas, kartu gali pasiimti ir tave. Jis turi ir telepatinių gebėjimų, numato ateitį. Jo sidabrinė banglentė skrieja valdoma jo protinių galių.

Jungtinėse Amerikos Valstijose 2007 m. pasirodė filmas "Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer".

Su figūrėlėmis vaikai žaidžia vaizduotės žaidimus (kitaip vadinamus – vaidmeninius, draminius, teminius, siužetinius, fantazijos, simbolinius). Tokie žaidimai prasideda nuo antrųjų vaiko gyvenimo metų ir tęsiasi skirtingomis formomis iki pilnametystės. Vaizduotės žaidime vaikai kuria žodinius ir protinius veikimo planus, prisiima vaidmenis, pertvarko objektus ir veiksmus taip, kad jais galėtų išreikšti savo jausmus ir mintis. Šie žaidimai gerina vaiko atmintį, turtina kalbą, plečia žodyną, stiprina vaiko gebėjimą samprotauti, net susidūrus su prieštaraujančiais faktais, skatina lankstų ir išradingą mąstymą.

Figūrėlės aukštis - 10 cm.

Netinka jaunesniems nei 3 metų vaikams.

Rankų darbo, pagaminta Ispanijoje.

 

Atitinka ES sveikatos ir saugumo reikalavimus.

Atitinka visus žaislų kokybės standartus: EN 71.

Prekė detaliau

Atsiliepimai

Atsiliepimų nėra

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.