Medinis automobilių servisas JaBaDaBaDo
Medinis automobilių servisas JaBaDaBaDo
Medinis automobilių servisas JaBaDaBaDo
Medinis automobilių servisas JaBaDaBaDo

Medinis automobilių servisas JaBaDaBaDo

307123
Pristatymas: 2 - 4 darbo dienos
Prekę turime sandėlyje.
29,90 €
Su mokesčiais

Aprašymas

When driving out on adventures it is important to fuel up with gas. Drive your car into the gas station and fill up the tank. Then just go out on the roads. If you need to stop and take a break, you can park your car in one of our nice garages located at the gas station. if you are having car trouble, let the service man fix it. The gas station can be connected to other Jaba World products such as: The railway, the racing car, the car lset and the parking garage. In this way you can build a whole new world. Of course, it is also possible to combine with other famous brands.

The car service includes:

 • 3 cars in different colors
 • 2 gas stations
 • 3 parking garage
 • 1 service man

Prekė detaliau

Age
2+
Material
Wood, plastic, metal
Spalva
Multi
Package Dimensions
31 x 22 x 16 cm
Product Size
30 x 21 x 16 cm

Apie JaBaDaBaDo

 

JaBaDaBaDo yra švedų dizaino kompanija, kurianti ir gaminanti vaikiškus medinius žaislus, baldus ir dekoracijas vaikų ir kūdikių kambariams. Savo produkcijoje įmonė apjungia smagius dizainus, unikalius raštus ir modernias spalvas.

Įmonę 1993 m. įkūrė sutuoktiniai Eva ir Calle. Jų abiejų aistra – dizainas ir vaikams rankomis kurti žaislai ir dekoracijos. Dabar naujausia JaBaDaBaDo kolekcija parduodama ne tik Skandinavijoje, bet ir didžiojoje dalyje Europos, tačiau tai ne riba – įmonė kasdien plečiasi ir augina savo tiekėjų ratą.

JaBaDaBaDo filosofija paremta meile vaikams ir noru kurti aukštos kokybės ir išskirtinio dizaino produktus, kurie padės vaikų raidai, linksmybių, vaizduotės lavėjimo ir leis jiems linksmintis valandų valandas!

Visi produktai kuriami įmonės gamykloje iš kruopščiai atrinktų, aukščiausios kokybės medžiagų. Didžioji kiekvienos kolekcijos produktų dalis pagaminta iš natūralių medžiagų, tokių kaip mediena ir medvilnė. Tai – medžiagos, kurios pateisins visus tėvų lūkesčius kokybės ir patvarumo atžvilgiu: šie žaislai tarnaus net kelioms kartoms!

 

15 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Atsiliepimai Visi atsiliepimai

Apibendrinimas

0

(0 Atsiliepimai)

Pasirinkti filtravimą

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Parašyti atsiliepimą

Palikti atsiliepimą

Medinis automobilių servisas JaBaDaBaDo

Medinis automobilių servisas JaBaDaBaDo

Taip Ne
Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.