Padėklas su pyragaičiais JaBaDaBaDo,...
Padėklas su pyragaičiais JaBaDaBaDo,...
Padėklas su pyragaičiais JaBaDaBaDo,...

Padėklas su pyragaičiais JaBaDaBaDo, baltas

307171

Aprašymas

Two tier cake stand filled with 6 pieces of yummy cookies. Invite your friends and serve these wonderful pastries. The cake stand is guaranteed to be a success in your cafe.

 

Prekė detaliau

Age
3+
Material
Wood
Spalva
Balta
Package Dimensions
17 x 16 x 16 cm
Product Size
Height 16cm, ø 16 cm

Apie JaBaDaBaDo

 

JaBaDaBaDo yra švedų dizaino kompanija, kurianti ir gaminanti vaikiškus medinius žaislus, baldus ir dekoracijas vaikų ir kūdikių kambariams. Savo produkcijoje įmonė apjungia smagius dizainus, unikalius raštus ir modernias spalvas.

Įmonę 1993 m. įkūrė sutuoktiniai Eva ir Calle. Jų abiejų aistra – dizainas ir vaikams rankomis kurti žaislai ir dekoracijos. Dabar naujausia JaBaDaBaDo kolekcija parduodama ne tik Skandinavijoje, bet ir didžiojoje dalyje Europos, tačiau tai ne riba – įmonė kasdien plečiasi ir augina savo tiekėjų ratą.

JaBaDaBaDo filosofija paremta meile vaikams ir noru kurti aukštos kokybės ir išskirtinio dizaino produktus, kurie padės vaikų raidai, linksmybių, vaizduotės lavėjimo ir leis jiems linksmintis valandų valandas!

Visi produktai kuriami įmonės gamykloje iš kruopščiai atrinktų, aukščiausios kokybės medžiagų. Didžioji kiekvienos kolekcijos produktų dalis pagaminta iš natūralių medžiagų, tokių kaip mediena ir medvilnė. Tai – medžiagos, kurios pateisins visus tėvų lūkesčius kokybės ir patvarumo atžvilgiu: šie žaislai tarnaus net kelioms kartoms!

 

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Atsiliepimai Visi atsiliepimai

Apibendrinimas

0

(0 Atsiliepimai)

Pasirinkti filtravimą

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Parašyti atsiliepimą

Palikti atsiliepimą

Padėklas su pyragaičiais JaBaDaBaDo, baltas

Padėklas su pyragaičiais JaBaDaBaDo, baltas

Taip Ne
Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.