Dėžutė su išimomis kaladėlėmis...
Dėžutė su išimomis kaladėlėmis...
Dėžutė su išimomis kaladėlėmis...

Dėžutė su išimomis kaladėlėmis JaBaDaBaDo, sidabrinė

306925
Pristatymas: 2 - 4 darbo dienos
Prekę turime sandėlyje.
22,90 €
Su mokesčiais

Aprašymas

Fun shape sorting box that is perfect for small children to figure out. Shape sorting boxes help children to train their fine motor skills and learn the difference between different shapes and colours.

Sorting box in silver and gold with dots and stripes. The shape sorting box contains a removable cover and four different shapes, star, flower, cube and cylinder in four different colours to fit into the different holes. With this box, your child learns that there are both different colours and shapes. A fun toy where your child is able to practise fine motor skills and the coordination between hand and eye.

Prekė detaliau

Age
18 months+
Material
Wood
Spalva
Multi
Package Dimensions
13 x 16 x 16 cm
Product Size
13 x 14 x 12 cm

Apie JaBaDaBaDo

 

JaBaDaBaDo yra švedų dizaino kompanija, kurianti ir gaminanti vaikiškus medinius žaislus, baldus ir dekoracijas vaikų ir kūdikių kambariams. Savo produkcijoje įmonė apjungia smagius dizainus, unikalius raštus ir modernias spalvas.

Įmonę 1993 m. įkūrė sutuoktiniai Eva ir Calle. Jų abiejų aistra – dizainas ir vaikams rankomis kurti žaislai ir dekoracijos. Dabar naujausia JaBaDaBaDo kolekcija parduodama ne tik Skandinavijoje, bet ir didžiojoje dalyje Europos, tačiau tai ne riba – įmonė kasdien plečiasi ir augina savo tiekėjų ratą.

JaBaDaBaDo filosofija paremta meile vaikams ir noru kurti aukštos kokybės ir išskirtinio dizaino produktus, kurie padės vaikų raidai, linksmybių, vaizduotės lavėjimo ir leis jiems linksmintis valandų valandas!

Visi produktai kuriami įmonės gamykloje iš kruopščiai atrinktų, aukščiausios kokybės medžiagų. Didžioji kiekvienos kolekcijos produktų dalis pagaminta iš natūralių medžiagų, tokių kaip mediena ir medvilnė. Tai – medžiagos, kurios pateisins visus tėvų lūkesčius kokybės ir patvarumo atžvilgiu: šie žaislai tarnaus net kelioms kartoms!

 

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Atsiliepimai Visi atsiliepimai

Apibendrinimas

0

(0 Atsiliepimai)

Pasirinkti filtravimą

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Parašyti atsiliepimą

Palikti atsiliepimą

Dėžutė su išimomis kaladėlėmis JaBaDaBaDo, sidabrinė

Dėžutė su išimomis kaladėlėmis JaBaDaBaDo, sidabrinė

Taip Ne
Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.