Kasos aparatas JaBaDaBaDo 2021

Kasos aparatas JaBaDaBaDo 2021

307106
Pristatymas: 2 - 4 darbo dienos
Prekę turime sandėlyje.
28,90 €
Su mokesčiais

Aprašymas

A cash register is a must for all small businesses. This wooden cash register is filled with lots of fun features. The cash register has a cash box, scanner, credit card reader and coin box. Of course, both money bills and coins in different denominations are included. With this cute cash register you are ready to open up your very own café or shop.  

A fun, exciting and educational toy

Kids learn about money and how to count while they are having fun

Will keep your child engaged and occupied for hours!

Great pretend and play gift idea from parents or grandparents

Encourages imaginative play and social interaction

A cash register is a must for all small businesses. The cash register has a cash box, scanner, credit card reader and coin box. Coins are included in different denominations. Scan the products with the scanner and let your customers swipe the credit cards at the top of the cash register. 

Includes:

 • 15 pcs 20 bills
 • 15 pcs 50 bills
 • 15 pcs 100 bills
 • 3 pcs 1 coin
 • 3 pcs 5 coin
 • 3 pcs 10 coin

 

Prekė detaliau

Age
3+
Material
Wood
Spalva
Multi
Package Dimensions
22 x 11 x 17 cm
Product Size
25 x 16 x 16 cm

Apie JaBaDaBaDo

 

JaBaDaBaDo yra švedų dizaino kompanija, kurianti ir gaminanti vaikiškus medinius žaislus, baldus ir dekoracijas vaikų ir kūdikių kambariams. Savo produkcijoje įmonė apjungia smagius dizainus, unikalius raštus ir modernias spalvas.

Įmonę 1993 m. įkūrė sutuoktiniai Eva ir Calle. Jų abiejų aistra – dizainas ir vaikams rankomis kurti žaislai ir dekoracijos. Dabar naujausia JaBaDaBaDo kolekcija parduodama ne tik Skandinavijoje, bet ir didžiojoje dalyje Europos, tačiau tai ne riba – įmonė kasdien plečiasi ir augina savo tiekėjų ratą.

JaBaDaBaDo filosofija paremta meile vaikams ir noru kurti aukštos kokybės ir išskirtinio dizaino produktus, kurie padės vaikų raidai, linksmybių, vaizduotės lavėjimo ir leis jiems linksmintis valandų valandas!

Visi produktai kuriami įmonės gamykloje iš kruopščiai atrinktų, aukščiausios kokybės medžiagų. Didžioji kiekvienos kolekcijos produktų dalis pagaminta iš natūralių medžiagų, tokių kaip mediena ir medvilnė. Tai – medžiagos, kurios pateisins visus tėvų lūkesčius kokybės ir patvarumo atžvilgiu: šie žaislai tarnaus net kelioms kartoms!

 

15 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Atsiliepimai Visi atsiliepimai

Apibendrinimas

0

(0 Atsiliepimai)

Pasirinkti filtravimą

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Parašyti atsiliepimą

Palikti atsiliepimą

Kasos aparatas JaBaDaBaDo 2021

Kasos aparatas JaBaDaBaDo 2021

Taip Ne
Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.