Ledų vežimėlis JaBaDaBaDo
Ledų vežimėlis JaBaDaBaDo
Ledų vežimėlis JaBaDaBaDo
Ledų vežimėlis JaBaDaBaDo
Ledų vežimėlis JaBaDaBaDo

Ledų vežimėlis JaBaDaBaDo

307148
Pristatymas: 2 - 4 darbo dienos
Prekę turime sandėlyje.
49,90 €
Su mokesčiais

Aprašymas

Pretend play doesn’t get any sweeter than this! Our adorable ice cream trolley will bring hours of fun. The stand comes with 10 different flavored ice creams, ice cream cone and strawberry topping. Now your little ones can spread joy with delicious desserts around your home. Height xx cm.

Loaded with 10 different flavored ice creams

Bring your little one’s hours of fun

Encourages imagination and pretend play

Cute table size that takes limited space

Everybody loves ice cream! With our gorgeous ice cream trolley, you are all set to open your own ice cream bar. The table sized ice cream cart has wheels, so you can drive it around. The cute stand is loaded with 5 ice cream cones with stackable pieces, 5 popsicles, one ice cream scoop and one strawberry topping. The ice cream set is perfectly sized for little hands and encourages creativity, imagination, and role play.

 • 1 wooden ice cream trolley on wheels
 • 1 ice cream scoop
 • 1 strawberry topping
 • 5 ice creams with stackable pieces
 • 5 popsicles in different flavours

 

Prekė detaliau

Age
3+
Material
Wood
Spalva
Multi
Package Dimensions
28 x 14 x 20 cm
Product Size
31 x 18 x 40 cm

Apie JaBaDaBaDo

 

JaBaDaBaDo yra švedų dizaino kompanija, kurianti ir gaminanti vaikiškus medinius žaislus, baldus ir dekoracijas vaikų ir kūdikių kambariams. Savo produkcijoje įmonė apjungia smagius dizainus, unikalius raštus ir modernias spalvas.

Įmonę 1993 m. įkūrė sutuoktiniai Eva ir Calle. Jų abiejų aistra – dizainas ir vaikams rankomis kurti žaislai ir dekoracijos. Dabar naujausia JaBaDaBaDo kolekcija parduodama ne tik Skandinavijoje, bet ir didžiojoje dalyje Europos, tačiau tai ne riba – įmonė kasdien plečiasi ir augina savo tiekėjų ratą.

JaBaDaBaDo filosofija paremta meile vaikams ir noru kurti aukštos kokybės ir išskirtinio dizaino produktus, kurie padės vaikų raidai, linksmybių, vaizduotės lavėjimo ir leis jiems linksmintis valandų valandas!

Visi produktai kuriami įmonės gamykloje iš kruopščiai atrinktų, aukščiausios kokybės medžiagų. Didžioji kiekvienos kolekcijos produktų dalis pagaminta iš natūralių medžiagų, tokių kaip mediena ir medvilnė. Tai – medžiagos, kurios pateisins visus tėvų lūkesčius kokybės ir patvarumo atžvilgiu: šie žaislai tarnaus net kelioms kartoms!

 

15 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Atsiliepimai Visi atsiliepimai

Apibendrinimas

0

(0 Atsiliepimai)

Pasirinkti filtravimą

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Parašyti atsiliepimą

Palikti atsiliepimą

Ledų vežimėlis JaBaDaBaDo

Ledų vežimėlis JaBaDaBaDo

Taip Ne
Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.