Vandens pramoga EXIT AquaFlow Mega
Vandens pramoga EXIT AquaFlow Mega
Vandens pramoga EXIT AquaFlow Mega
Vandens pramoga EXIT AquaFlow Mega
Vandens pramoga EXIT AquaFlow Mega
Vandens pramoga EXIT AquaFlow Mega

Vandens pramoga EXIT AquaFlow Mega

193092
Atsiprašome, prekės laikinai neturime.
399,00 €
Su mokesčiais

Aprašymas

Kas gali būti linksmiau nei kvailioti su vandeniu? „EXIT AquaFlow Mega-Set“ su „AquaFlow Pomp“ ir žarna yra unikalus vandens žaidimų rinkinys vaikams, užtikrinantis begalę linksmybių!

„EXIT“ vandens žaidimų rinkinys susideda iš kelių vandens rezervuarų su penkiomis spynomis, leidžiančiomis vienu metu žaisti keliems vaikams. Vandens latakai ir padėklai pagaminti iš plastiko, todėl jie atsparūs vandeniui ir lengvai valomi. Dėl aukščio skirtumų, vanduo teka kaip upė nuo viršutinio rezervuaro ir baigiasi vandens surinkimo dėžėje! Jūs patys nuspręsite, kaip norite išdėstyti šį vandens žaidimo rinkinį, nes vandens padėkluose įmontuotas pasukamas kaištis, todėl šis žaidimų rinkinys gali būti išdėstytas keliais būdais: tiesai, kampu arba zigzagais. Dėl pusiau permatomų spynų su septyniais skirtingais vandens lygiais, vandens srautui galite leisti tekėti kaip ir kur norite. Vandenį atgal iš vandens surinkimo dėžės nesunkiai perpumpuosite ir vėl srove vėl galėsite leisti plaukti laiveliui ar kamuoliui.

Šis žaidimas jauniems vaikams suteikia pirmąjį susidūrimą su vandens srove ir, žaidimo metu, vysto kūrybiškumą ir fantaziją. „EXIT AquaFlow Mega-Set“ turi modernų dizainą ir yra pilkų, natūralių spalvų. „EXIT AquaFlow Mega-Set“ komplektą sudaro EXIT AquaFlow pompa ir žarna, kurios puikiai paslėptos po dėžėmis.

Tvarus ir ilgalaikis

„EXIT AquaFlow Mega-Set“ pagamintas iš džiovintos kedro medienos. Tai unikalus medienos tipas, atsparus oro ir drėgmės poveikiui, todėl nepūva. Kedro mediena nėra apdorojama nesaugiomis cheminėmis medžiagomis, kaip dažnai būna pušies ir eglės medienos atveju. Dėl šios priežasties kedro mediena naudinga aplinkai ir saugi vaikams. Smeigės nudažytos vandeniui atspariais dažais. Užraktų sienos pagamintos iš medžio ir plastiko kompozito (WPC), pluoštu sustiprinto plastiko, todėl detalės tvirtos ir patvarios.

Saugus

„EXIT AquaFlow Mega-Set“ atitinka visus šiuo metu galiojančius saugos standartus (EN-71), garantuojančius jūsų vaikų saugumą. Be to, mediena nėra apdorojama nesaugiomis cheminėmis medžiagomis ir nesudaro rakščių.

Šioje serijoje taip pat rasite šiuos produktus: „EXIT AquaFlow Mega-Set“, „EXIT AquaFlow Junior-Set“ ir kėdutę-laiptelį „EXIT AquaFlow“!

Prekė detaliau

Material
Fibre-reinforced plastic (FRP),Wood,Wood-plastic composite (WPC)
Svoris
35 kg
Height
880 mm
Length
4.75 m
Certification
EN-71
SCS-COC-000652-WH
Width
930 mm
Suitable for
Outdoor
Product colour
Green,Grey,Wood
Recommended age (min)
3 yr(s)
Weatherproof
Y
Assembly required
Y
Product type
Water table
Recommended age (max)
10 yr(s)
Water-resistant
Y
FSC certified
Y
Bin colour
Green/Wood
Moisture-resistant
Y
Rot-resistant
Y
Number of water gates
5
Easy to clean
Y
Water reservoir dimensions (WxDxH)
440 x 440 x 125 mm
Bin 1 dimensions (WxDxH)
280 x 1200 x 125 mm
Bin 2 dimensions (WxDxH)
280 x 1200 x 125 mm
Bin 3 dimensions (WxDxH)
280 x 1150 x 125 mm
Bin 4 dimensions (WxDxH)
280 x 1150 x 125 mm
Collection bin dimensions (WxDxH)
480 x 480 x 140 mm

Apie Exit

 

EXIT Toys kuria ir gamina lauko žaislus, kurie atneša džiaugsmo tiek vaikams, tiek tėvams. 2011 m. Leopold, Marcel ir Stijn išpildė savo svajonę ir pradėjo gaminti lauko žaislus įkūrę prekės ženklą EXIT Toys. Gamintojai nesismulkina: jiems linksmybės – svarbiausias prioritetas! Žinoma, lauke žaidžiantys vaikai patiria daug nuotykių, tačiau jų kuriami žaislai padės patirti jų dar daugiau.

EXIT Toys kasmet plečia savo asortimentą pridėdami naujų ir tobulindami esamus produktus. Nuo krepšinio stovų ir futbolo vartų iki baseinų ir medinių žaidimų namelių vaikams: jų asortimente rasite visko, ko širdis geidžia!

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Atsiliepimai Visi atsiliepimai

Apibendrinimas

0

(0 Atsiliepimai)

Pasirinkti filtravimą

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Parašyti atsiliepimą

Palikti atsiliepimą

Vandens pramoga EXIT AquaFlow Mega

Vandens pramoga EXIT AquaFlow Mega

Taip Ne
Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.