Sodininkystės stalas-šiltnamis EXIT...
Sodininkystės stalas-šiltnamis EXIT...
Sodininkystės stalas-šiltnamis EXIT...
Sodininkystės stalas-šiltnamis EXIT...

Sodininkystės stalas-šiltnamis EXIT Aksent XL Deluxe

193104
Atsiprašome, prekės laikinai neturime.
179,00 €
Su mokesčiais

(0)

Aprašymas

Jei norite savo vaikams parodyti nuostabų sodininkystės pasaulį ir kartu su jais auginti daržoves ar žoleles, šis sodininkystės stalas-šiltnamis „EXIT Aksent Planter XL Deluxe“ – jums puikiai tiks. Jis idealiai tiks mažiems sodams ar sodams su kietu paviršiumi.

Užpildykite talpą, kurioje yra šaknų kilimėlis, geru dirvožemiu ir galite pradėti sodinti. Ši pramoga ne tik edukacinė, bet jos metu užsiauginsite ir skanių daržovių! Prie „Deluxe“ versijos pridedami sodo įrankiai. Šiltnamiai sukuria idealią aplinką, kurioje jūsų daržovės ir žolelės gali klestėti. Sodininkystės stalas-šiltnamis „EXIT Aksent Planter XL Deluxe“ taip pat užtikrina geriausią apsaugą nuo vėjo, šviesos, šalčio ir kenkėjų!

Sodininkystės stalas-šiltnamis „EXIT Aksent Planter XL Deluxe“ stovi ant kojelių, suteikdamas jam keletą privalumų:

 • Jūs galite naudotis juo stovėdami, taip palaikydami aktyvumą ir tinkamą laikyseną.
 • Stovėdami aplink stalą vienu metu žaisti gali keli vaikai.
 • Sunkiau prieinama naminiams gyvūnėliams, pvz., katėms.
 • Erdvę aplink stalą lengva išvalyti.

Sodininkystės stalas-šiltnamis „EXIT Aksent Planter XL Deluxe“ pagamintas iš tvarios medienos ir yra šiuolaikinio dizaino. Natūralių ir ramių spalvų, tad taps tikra jūsų sodo, balkono ar terasos puošmena! „EXIT Aksent Planter XL Deluxe“ šiltnamio rėmas – tvirtas, metalinis su sintetinėmis jungtimis, o jo paviršius padengtas stipria, skaidria folija.

Sodininkystės stalo-šiltnamio „EXIT Aksent Planter XL Deluxe“ komplektą sudaro stalas, gaubtas (šiltnamis) ir EXIT sodininkystės įrankių rinkinys. Gaubtas šone turi užtrauktuką, tad, jį atsegus, gaubtą galima nesunkiai pritvirtinti prie šiltnamio krašto – taip bus lengviau darbuotis.

Medienos savybės:

 • Šiaurės Europos eglė.
 • Tvariai pagaminta (FSC Mix Credit).

Prekė detaliau

Apie Exit

 

EXIT Toys kuria ir gamina lauko žaislus, kurie atneša džiaugsmo tiek vaikams, tiek tėvams. 2011 m. Leopold, Marcel ir Stijn išpildė savo svajonę ir pradėjo gaminti lauko žaislus įkūrę prekės ženklą EXIT Toys. Gamintojai nesismulkina: jiems linksmybės – svarbiausias prioritetas! Žinoma, lauke žaidžiantys vaikai patiria daug nuotykių, tačiau jų kuriami žaislai padės patirti jų dar daugiau.

EXIT Toys kasmet plečia savo asortimentą pridėdami naujų ir tobulindami esamus produktus. Nuo krepšinio stovų ir futbolo vartų iki baseinų ir medinių žaidimų namelių vaikams: jų asortimente rasite visko, ko širdis geidžia!

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Atsiliepimai Visi atsiliepimai

Apibendrinimas

0

(0 Atsiliepimai)

Pasirinkti filtravimą

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)
Tik vartotojai, įsigiję produktą, gali palikti atsiliepimą

Ši prekė atsiliepimų neturi.

Palikti atsiliepimą

Sodininkystės stalas-šiltnamis EXIT Aksent XL Deluxe

Sodininkystės stalas-šiltnamis EXIT Aksent XL Deluxe

Taip Ne
Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.