Medinis trijų aukštų garažas JaBaDaBaDo
Medinis trijų aukštų garažas JaBaDaBaDo
Medinis trijų aukštų garažas JaBaDaBaDo
Medinis trijų aukštų garažas JaBaDaBaDo

Medinis trijų aukštų garažas JaBaDaBaDo

307154
Pristatymas: 2 - 4 darbo dienos
Prekę turime sandėlyje.
69,90 €
Su mokesčiais

Aprašymas

The coolest parking garage for all car crazy kids. The parking garage is loaded with fun and exciting racing cars and even a helicopter pad. Perfect for any car racing competition with friends. This car toy will keep your kids busy for countless hours.

Big and sturdy wooden parking garage in black and white. The parking garage has 3 floors to park the cars on and a nice helicopter pad on the roof. The lift has a control knob so you can easily ride the cars up to the different floors. The parking garage includes 3 cars and 1 helicopter. Start the helicopter and land it on the helipad located at the top of the garage. Compete with your friends and see who comes first down the ramp. Drive on and refuel the car and take the lift up again.

Prekė detaliau

Age
2+
Material
Wood, plastic, metal
Spalva
Multi
Package Dimensions
47 x 20 x 31 cm
Product Size
44.5 x 29.5 x 36 cm

Apie JaBaDaBaDo

 

JaBaDaBaDo yra švedų dizaino kompanija, kurianti ir gaminanti vaikiškus medinius žaislus, baldus ir dekoracijas vaikų ir kūdikių kambariams. Savo produkcijoje įmonė apjungia smagius dizainus, unikalius raštus ir modernias spalvas.

Įmonę 1993 m. įkūrė sutuoktiniai Eva ir Calle. Jų abiejų aistra – dizainas ir vaikams rankomis kurti žaislai ir dekoracijos. Dabar naujausia JaBaDaBaDo kolekcija parduodama ne tik Skandinavijoje, bet ir didžiojoje dalyje Europos, tačiau tai ne riba – įmonė kasdien plečiasi ir augina savo tiekėjų ratą.

JaBaDaBaDo filosofija paremta meile vaikams ir noru kurti aukštos kokybės ir išskirtinio dizaino produktus, kurie padės vaikų raidai, linksmybių, vaizduotės lavėjimo ir leis jiems linksmintis valandų valandas!

Visi produktai kuriami įmonės gamykloje iš kruopščiai atrinktų, aukščiausios kokybės medžiagų. Didžioji kiekvienos kolekcijos produktų dalis pagaminta iš natūralių medžiagų, tokių kaip mediena ir medvilnė. Tai – medžiagos, kurios pateisins visus tėvų lūkesčius kokybės ir patvarumo atžvilgiu: šie žaislai tarnaus net kelioms kartoms!

 

10 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Atsiliepimai Visi atsiliepimai

Apibendrinimas

0

(0 Atsiliepimai)

Pasirinkti filtravimą

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Parašyti atsiliepimą

Palikti atsiliepimą

Medinis trijų aukštų garažas JaBaDaBaDo

Medinis trijų aukštų garažas JaBaDaBaDo

Taip Ne
Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.