Gertuvė-termosas Wigiwama Giraffe
Gertuvė-termosas Wigiwama Giraffe

Gertuvė-termosas Wigiwama Giraffe

311878
Prekę pristatysime Jums iki: 2020-11-10
25,00 €
Su mokesčiais

Aprašymas

Pasiimkite šią lengvą gertuvę kartu kur beeisite!

Ši gertuvė-termosas talpina 350 ml skysčio ir yra pagaminta iš aukščiausios kokybės 18/8 nerūdijančio plieno. Šio tipo plienas turi temperatūrą išlaikančių savybių ir išsaugos skysčio šilumą iki 12, o vėsą – net iki 24 valandų!

Itin patogaus naudojimo dangtelis, apsaugantis nuo pratekėjimo yra be PP ir BPA. Dangtelyje yra silikoninis šiaudelis, o į komplektą pridedamas šepetėlis, padėsiantis gertuvę lengvai išvalyti.

Pagrindinė informacija:

★ Pagamintas iš 18/8 nerūdijančio plieno
★ Talpa: 350 ml
★ Be PP ir BPA
★ Neplaukite produkto indaplovėje. Garai gali pakenkti vakuumui gertuvėje. Plauti rankomis muiluotame vandenyje naudojant pridėtą šepetėlį. Kruopščiai išskalauti.

Prekė detaliau

Apie Wigiwama

 

Prekės ženklą Wigiwama 2015 m. įkūrė dvi mamos, kartu auginančios vaikus. Jos pradėjo nuo žaidimų palapinių vaikučiams gamybos. Vėliau jų asortimentą papildė sėdmaišiai, kilimėliai, žaislų krepšiai ir visa kita, kuo galima papuošti vaiko kambarį.

Wigiwama – puikus būdas paskatinti vaikų fantaziją ir suteikti jiems kokybiškus baldus bei žaislus. Prekės ženklo įkūrėjos stengiasi išlaikyti visus savo produktus kaip įmanoma kokybiškesniais ir kuo tinkamesniais vaikučiams. Visi produktai gaminami iš itin kokybiškų, nekenksmingų medžiagų. Prekės ženklas siekia sukurti linksmą, stilingą ir natūralią aplinką vaikams. Wigiwama produktai gaminami Latvijoje, nedidelėje gamykloje. Jie atidžiai atrenka įmones, kurioms tiekia savo produkciją ir stengiasi, kad tik geriausi jų produktai pasiektų klientus.

9 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Atsiliepimai Visi atsiliepimai

Apibendrinimas

0

(0 Atsiliepimai)

Pasirinkti filtravimą

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Parašyti atsiliepimą

Palikti atsiliepimą

Gertuvė-termosas Wigiwama Giraffe

Gertuvė-termosas Wigiwama Giraffe

Taip Ne
Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.