Palapinė Fėja

Palapinė Fėja

479823
Išparduota
21,95 €
Prekės laikinai neturime

Aprašymas

Vaikiška palapinė "Fėja" - mažosioms fėjoms!

Kiekvienam vaikus šį palapinė suteiks daug džiaugsmo, naujų potyrių. Vaikai mėgsta įvairias slėptuves ir nori susikurti savo saugią, individualią aplinką, pagal savo įsivaizduojamą pasaulėlį, kuriame jie patiria daug džiaugsmo ir nuotykių.
Kompaktiškai supakuojama, neužima daug vietos. Matmenys: 112x112x94 cm.
Lengva. Linksma. Skirta žaisti tiek kambaryje, tiek lauke. Lavina vaizduotę. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metukų.Gamintojas Bino, Čekija.

Papildoma informacija

Apie Bino

footernew-en.jpg

 

„Mertens GmbH“ yra Vokietijos medinių žaislų gamintoja ir prekybos įmonė, turinti du prekinius ženklus – „Mertens“ ir „Bino“. Ši įmonė savo gaminius eksportuoja į daugiau nei dvidešimt pasaulio šalių ir siūlo daugiau nei 1000 produktų, skirtų vaikams iki septynerių metų. „Mertens GmbH“ klientai yra prekybos centrai, didmenininkai, žaislų ir dovanų parduotuvės bei darželiai. Šios įmonės gamybos cechas ir sandėlis yra vakarinėje Čekijos dalyje, maždaug 30 km nuo Čekijos ir Vokietijos sienos.

Kokybė

Visi „Mertens GmbH“ produktai yra sertifikuoti tarptautiniu mastu pripažintų bandymų laboratorijų ir atitinka ES direktyvų reikalavimus pagal EN-71 (1-3) standartą ir 2009/48 / EB direktyvą. Kiekvienas produktas, prieš siunčiant jį pirkėjui, patikrinamas, kad būtų užtikrinta tinkama prekių kokybė.

Pagalba

Ši įmonė ne tik eksportuoja savo produkciją kitoms šalims, bet ir padeda joms lengviau parduoti „Mertens GmbH“ gaminius. O geriausiai tai padaryti – pristatant produktus. Todėl ši įmonė siūlo įvairių rūšių medinius ir metalinius ekranus bei stendus. Šios reklaminės priemonės yra skirtos dovanoms, dėlionėms, augimo lentelėms, raidėms, lentynoms ir kitoms prekėms. 

Išskirtinė pakuotė

„Mertens GmbH“ produktai supakuoti į akį traukiančias, splavingas pakuotes, ant kurių pateikiami produktų pavadinimai ir aprašymai net 18 kalbų.

Svarbu

Prekių nuotraukos bei video skirtos tik iliustraciniams tikslams. Originalių produktų parametrai, spalvos, užrašai, matmenys, dydžiai, funkcijos, ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis prekių savybėmis, kurios nurodytos prekių aprašymuose. Vizualinė prekių medžiaga nenurodo prekių komplektacijos, tad būtina vadovautis rašytine informacija.

Kilus klausimams, lauksime Jūsų skambučio telefonu +370 602 88078 arba el. paštu info@kidis.lt

11 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.